لیست قیمت دیگ آبگرم

Comments · 38 Views

مزایای استفاده از دیگ آبگرم

دیگهای بخار مستقیم، که احتراق مهر و موم نیز نامیده می شود، برای خانه های مدرن کاملاً مهر و موم شده ایده آل هستند. دیگ های دودکشی و برقی هوا را برای احتراق از داخل خانه بیرون می کشند و پس از آن تخلیه می کنند. تا زمانی که راهی برای تعویض این هوای تخلیه شده وجود نداشته باشد، دیگ به درستی کار بویلر نخواهد کرد.
همچنین، حتی اگر هوا تعویض شود، احتمالاً هوای سرد و بدون تهویه را به خانه خود می‌کشید. دیگهای بخار مستقیم هوا را برای احتراق مستقیماً از بیرون خانه می کشند و آن را به بیرون تخلیه می کنند. این بدان معنی است که کل فرآیند احتراق از داخل خانه "مبند" می شود و شما هوا را که قبلاً به بیرون گرم کرده بودید تخلیه نمی کنید.
از آنجایی که آنها برای کار به هوای داخل ساختمان متکی نیستند، دیگ‌های هواگیری مستقیم اغلب می‌توانند در کمد یا سایر فضاهای محدود نصب شوند. آنها را می توان از طریق یک دیوار جانبی یا سقف تخلیه کرد و از تهویه با اندازه مشابه برای برق دیگ های تهویه شده استفاده کرد

https://fidarnic.com/

دیگ های برقی و با تهویه مستقیم باید مستقیماً به بیرون هدایت شوند. آنها را نمی توان در سیستم های هواکش معمولی با دستگاه های دارای تهویه دودکش استفاده کرد و نمی توانند به داخل دودکش تخلیه شوند.
بویلرها معمولاً در رتبه بندی بازدهی از 80٪ تا 96٪ راندمان مصرف سوخت سالانه در دسترس هستند. رتبه بندی فیدارنیک دیگ بخار تخمینی است از اینکه چند درصد از سوخت مصرفی دیگ به گرمای قابل استفاده برای خانه تبدیل می شود. با مقایسه رتبه‌بندی‌های فیدارنیک، می‌توانید ایده‌ای در مورد هزینه کار یک دیگ بخار دریافت کنید.
بویلرهایی با راندمان بین 80 تا 84 درصد معمولاً بازده استاندارد نامیده می شوند. بیشتر بویلرهای این محدوده از مبدل حرارتی چدنی و تهویه دودکش استفاده می کنند، اما مدل های با تهویه برقی و هواگیری دیگ بخار مستقیم در دسترس هستند.

Comments
For your travel needs visit www.urgtravel.com