قیمت انواع دیگ بخار

دیگ بخار چگونه مورد استفاده قرار میگیرد؟

دیگ‌ها و رادیاتورها اغلب در خانه‌های جدید نصب نمی‌شوند، اما بسیاری از خانه‌های قدیمی هنوز این نوع سیستم گرمایشی را دارند. علاوه بر این، از آنجایی که این نوع گرمایش در موقعیت‌های چند مسکونی و ساختمان‌های بزرگ‌تر به خوبی کار می‌کند، گرمایش با بخار و گرمایش با آب گرم هنوز در بسیاری از ساختمان‌های آپارتمانی، خانه‌های چند خانواری و ساختمان‌های تجاری قدیمی رایج است.
سیستم های گرمایش بخار و آب گرم مزایای متعددی دارند که اغلب در مورد آنها صحبت نمی شود. آنها قطعات متحرک کمی دارند و در صورت نگهداری از سیستم های گرمایشی جدیدتر و پیچیده تر قابل اعتمادتر و بادوام تر می شوند. آنها همچنین گرمای تمیز و بدون گرد و غبار را فراهم می کنند، یک مزیت بزرگ برای صاحبان خانه که نسبت به گرد و غبار و سایر آلرژن هایی که می توانند توسط دیگ روغن داغ هوای اجباری و سایر سیستم های گرمایشی مدرن تحریک شوند، واکنش منفی نشان می دهند.
در نهایت، زمانی که صحبت از وفادار ماندن به سازه‌های قدیمی‌تر و خانه‌های تاریخی به میان می‌آید، آن‌ها با این شرایط مطابقت دارند، و به راحتی می‌توان فهمید که چرا برخی از صاحبان خانه‌ها برخی از ویژگی‌هایی را که باعث شده محبوبیت سیستم‌های گرمایش بخار از دست داده است را نادیده بگیرند و تحمل کنند. گزینه گرمایش مسکونی در طول سالها.
بهره برداری از سیستم های بویلر
در سیستم های گرمایش بخار، کوره دیگ بخار آب را به وسیله مشعل گازی یا نفتی گرم کرده و به بخار تبدیل می کند. بخار از طریق لوله ها به رادیاتورها یا کنوکتورها می رسد که گرما را منتشر کرده و اتاق را گرم می کند. با سرد شدن بخار، دوباره به آب متراکم می شود و دوباره به دیگ باز می گردد تا دوباره گرم شود. سیستم های گرمایش آب گرم بر همین اصل عمل می کنند و برای گرم کردن رادیاتورها به جای بخار از دیگ آبگرم استفاده می کنند.

 
Comments
For your travel needs visit www.urgtravel.com